Don't Miss

Ogromna popularność nieruchomości w Warszawie

By on 25 września 2018

Zainteresowanie inwestycjami w zakup nieruchomości obserwować można praktycznie nieustannie. Dla inwestorów posiadających dostęp do znacznej gotówki to jedyna słuszna droga do inwestowania na przyszłość. Wartość nieruchomości w Warszawie bowiem, mimo upływu lat, wcale nie maleje, a rośnie. Tym bardziej, jeśli obiekty te czy lokale usytuowane są w miejscach bardzo atrakcyjnych.

 

Nowe mieszkania w cenie

Rok 2017 był czasem w którym wielu deweloperów odnotowało niespotykany dotychczas sukces – zainteresowanie kupnem nowych mieszkań było ogromne. Przekonali się o tym także właściciele i pracownicy wielu agencji nieruchomości – dostępne u nich nowe mieszkania sprzedawały się niczym świeże bułeczki. Nic dziwnego – zlokalizowane w samym centrum Polski stanowią też dla wielu perspektywiczną lokatę kapitału w mieście wielkich możliwości

Wynajem najlepszą inwestycją

Nieruchomości w Warszawie nie cieszyłyby się aż tak dużym zainteresowaniem, gdyby nie ich ogromny potencjał. Wielu inwestorów bowiem kupuje mieszkania nie po to, by korzystać z nich na własny użytek, ale głównie po to, by udostępnić tę przestrzeń w późniejszym czasie wynajmującym. Tym samym mrozi pewien kapitał na dłuższy okres czasu i czerpie zyski z otrzymywania co miesięcznych wpływów od lokatorów.

Zakup lokali mieszkalnych pod wynajem to inwestycja najlepsza z możliwych. Głównie dlatego, że nawet jeśli z czasem wynajem nie będzie się opłacał czy nie będzie potrzebny – będzie można mieszkanie z zyskiem sprzedać lub wykorzystać we własnych, zupełnie dowolnych celach.
Nieruchomość na własność jest więc nie tylko lokatą kapitału, ale również sporym zabezpieczeniem spokojnej przyszłości własnej.

Stopy przyjazne rynkowi nieruchomości

Nieruchomości w Warszawie w 2017 roku sprzedawały się bardzo dobrze i trend ten utrzymuje się także aktualnie. I będzie miał szansę dalszego utrzymania – oby tylko stopy procentowe były łaskawe dla kupujących. Jak pokazują bowiem statystyki, zdecydowana większość mieszkań w 2017 roku została kupiona za gotówkę. W tym roku jest podobnie, ale o tych tendencjach decyduje głównie stabilność stóp procentowych właśnie.

About admin

You must be logged in to post a comment Login