Don't Miss

Magazyn idealnie wyposażony

By on 25 września 2018

Dobry rozwój nadzorowanego przez nas przedsiębiorstwa oznaczać będzie z reguły jedno – niebawem potrzebna stanie się dodatkowa przestrzeń do składowania towarów lub miejsce do prowadzenia produkcji. Stąd też szybko okaże się, że wynajem magazynów w Warszawie to temat bardzo nas interesujący. Co ciekawego zaproponować może nam współczesna branża? Sprawdźmy.

 

Możliwości kilka

Rozbudowa istniejącej siedziby firmy, zmiana lokalizacji lub inwestycja w wynajem przestrzeni magazynowej – takie możliwości czekają zarówno na większych, jak i mniejszych inwestorów. Na co jednak się zdecydować? Odpowiedź nigdy nie będzie jednoznaczna. Warto jednak wiedzieć, że na współczesnym rynku możliwości z których można by skorzystać, jest naprawdę wiele.

Cenne podesty magazynowe

Antresole, mezaniny lub podesty magazynowe – to określenia jednej funkcjonalności która w najprostszy, najskuteczniejszy i zarazem najbardziej ekonomiczny sposób może sprawić, że w użytkowanym przez nas magazynie zrobi się nieco więcej miejsca. Jak to działa?
Korzystając z tych samonośnych stalowych konstrukcji jedno- lub wielopoziomowych można w łatwy sposób zwiększyć realną funkcjonalność przestrzeni magazynowej. Tu jednak warto celować w wybór podestów od sprawdzonych dostawców.

Parametry dobrych podestów

O funkcjonalności podestów magazynowych decyduje ich geometria – ilość poziomów, wysokość konstrukcyjna każdego poziomu, jak i siatka słupów oraz ich rozstaw w dwóch kierunkach. Słupy powinny w praktyce zostać tak rozmieszczone, by nie kolidowały z żadnymi instalacjami czy nie sprawiały problemów w obsłudze różnorodnych urządzeń. Nierzadko przy zastosowaniu podestów magazynowych konieczne jest zwiększenie nośności posadzki w magazynie – ale te szczegółowe kwestie warto już indywidualnie ustalać z uprawnionym konstruktorem.

Wyposażając magazyn lub wybierając opcję wynajem magazynów w Warszawie, warto stawiać przede wszystkim na sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości. Wówczas wieloletnie zadowolenie z wynajmu będzie co najmniej gwarantowane, a rozwój firmy równie stabilny.

About admin

You must be logged in to post a comment Login