Don't Miss

Szerokie pole do popisu przy wynajmie magazynu

By on 17 sierpnia 2018

Rynek przestrzeni magazynowych dostępnych do wynajęcia w Polsce stale rośnie w siłę. Trend ten nikogo nie dziwi – bo i popyt na atrakcyjne powierzchnie magazynowe do wynajęcia stale rośnie. Dynamiczny rozwój większych i mniejszych przedsiębiorstw sprawia, że i potrzeby dostępu do dobrych magazynów rosną. Jakie możliwości daje nam dzisiejszy rynek w Polsce?

Do wyboru, do koloru

Aby można było mówić o sukcesywnych poszukiwaniach magazynu do wynajęcia, należy najpierw precyzyjnie określić realne potrzeby własnego przedsiębiorstwa. Gdy to mamy już za sobą, warto dokładnie rozejrzeć się na rynku branżowym. Jak pokazuje praktyka – poszukiwaczom magazynu o powierzchni do 10 000 mkw. poleca się skorzystanie z opcji gotowego już obiektu do wynajęcia.

Magazyny pod wymiar

Bardziej spersonalizowane rozwiązania wybiorą z kolei większe firmy, dla których oprócz zdecydowanie większego metrażu magazynu, koniecznym stanie się wybór magazynu wybudowanego na miarę. Takie przestrzenie określane są mianem BTS i są to powierzchnie magazynowe do wynajęcia w których wdrożono indywidualne rozwiązania preferowane przez firmę, jak i ponadstandardowe adaptacje techniczne.
Formuła BTS jest opcją często wybieraną przez świadomych inwestorów. Dlaczego? Pozwala bowiem w praktyce na dowolne komponowanie i zestawianie ze sobą modułów magazynowych. Co więcej – coraz częściej opcja ta zdobywa zainteresowanie w Polsce. A co za tym idzie – coraz więcej firm oferujących powierzchnie magazynowe do wynajęcia, dopuszcza możliwość zbudowania magazynu właśnie na miarę.

Optymalne warunki najmu

Dzięki zwiększonemu zainteresowaniu wynajmem powierzchni magazynowych, zyskuje się dostęp do szerszych i ciekawszych możliwości w tym obszarze. Dlatego też warto wybierać magazyny stworzone na miarę – liczyć się tu trzeba jednak z koniecznością podpisania dłuższej umowy najmu. Standardowe powierzchnie magazynowe do wynajęcia dostępne są zaś w bardziej atrakcyjnych czasowo umowach – tu mowa o podpisaniu umowy na średnio 3 lata najmu.
Wśród tylu możliwości – zdecydowanie warto znaleźć swoją wymarzoną.

About admin

You must be logged in to post a comment Login