Don't Miss

Powierzchnie biurowe i handlowe do wynajęcia w stolicy, za które nie zapłacisz wiele! Part 2

By on 13 lutego 2018

Zapraszamy na kolejną część o świetnych i tanich biurach do wynajęcia w Warszawie. Bo jedno nie wyklucza drugiego! W naszym zestawieniu znalazły się 3 biurowce, które nie są zlokalizowane bezpośrednio w centrum miasta, ale posiadają znakomity standard i cenę. Sam zobacz!

1. Biurowiec Modlińska, Warszawa Białołęka

Biurowiec Modlińska znajduje się na na granicy dzielnic Białołęka – Praga Północ, w miejscu pełnym galerii handlowych i dużych sklepów. Plusem tej lokalizacji jest również świetny dojazd, zarówno komunikacją miejską (wiele linii autobusowych i tramwajowych), jak i samochodem (trasy szybkiego ruchu). Cały kompleks składa się z trzech pięciopiętrowych budynków biurowych. Powierzchnie biurowe do wynajęcia dają razem 170 m2. Masz pełną swobodę aranżacji – stwórz wymarzone biuro, stawiając na gabinety albo przestrzeń otwartą. W budynkach działają 3 windy towarowo-osobowe. Jeśli chodzi o parking, pomieści samochody zarówno pracowników, jak i gości. Składa się bowiem z nieograniczonych miejsc postojowych zlokalizowanych przed budynkami.

2. FDS Plaza, Warszawa Ursynów

FDS Plaza to coś dla osób szukających ciszy i spokoju do pracy. Budynek znajduje się przy ul. Puławskiej, zaledwie kilkaset metrów od zjazdu z obwodnicy Warszawy. To niewielki, ale bardzo elegancki biurowiec wyposażony w wiele nowoczesnych dogodności, m.in. w system klimatyzacji i wentylacji, uchylne okna, podwieszane sufity, okablowanie strukturalne, światłowód, monitoring, 24-godzinną ochronę, a także całkowicie wyposażone kuchnie oraz toalety. W budynku umieszczono windy z systemem kontroli dostępu na poszczególne piętra. Wokół FDS Plazy znajduje się razem 65 miejsc parkingowych, a gdyby to było za mało, w bezpośredniej okolicy można też bezpłatnie zaparkować.

3. Biurowiec Górna Droga, Warszawa Ursus

Biurowiec Górna Droga to nowy, bardzo przemyślany i komfortowy budynek biurowy, który składa się z dwóch pięter i położony jest u zbiegu ulic Regulskiej i Bodycha. Jego łączna powierzchnia to ponad 700 metrów. Każda część przeznaczona dla firmy składa się z ustawnych widnych pokoi, korytarza oraz zaplecza socjalnego (łazienka i kuchnia). W budynku zainstalowano system 24-godzinnego monitoringu zewnętrznego i wewnętrznego, do którego dostęp mają także najemcy. Ponadto biurowiec zabezpieczono też systemem Solid Security, który polega na tym, że każdy lokal ma swój kod dostępu. Warto również wspomnieć o poprowadzonym światłowodzie oraz dużym, bezpłatnym parkingu. Jeśli chodzi o lokalizację i położenie, to z pewnością przypadnie do gustu kierowcom, jak i osobom nieposiadającym samochodu. W pobliżu Górnej Drogi znajduje się zjazd na autostradę Warszawa-Poznań. Biorąc pod uwagę komunikację miejską, niedaleko znajduje się pętla autobusowa obsługująca wiele linii. Można również bez problemu dojechać pociągiem na stację PKP Ursus.

About admin

You must be logged in to post a comment Login